Kenia - Strandhotels Mombasa en Lamu

Na een safaritocht door Kenia of Tanzania is het heerlijk om een aantal dagen te relaxen aan het strand. Zo kunt u alle prachtige ervaringen verwerken alvorens u weer naar huis terugkeert.

Lange witte zandstrand met als achtergronddecor een azuurblauwe oceaan, dat is de zuidkust van Mombasa. Makkelijk bereikbaar vanuit de Masai Mara of Nairobi.

Houdt u kleinschaligheid dan is Tijara Beach, aan de zuidkust van Mombasa,  'the place to be'. Heeft u liever veel faciliteiten op een groter resort dan is het Leopard Beach Resort & Spa een goede keuze.

Een authentiekere bestemming is Lamu, gelegen ten noorden van Mombasa en goed per vliegtuig te bereiken. Een verblijf in Lamu is een reis terug in de tijd. Dit eiland voor de kust van Kenia is een echte aanrader voor wie niet van massatoerisme houdt en geïnteresseerd is in de tradities en levensgewoontes van de lokale bevolking.

 

 

 

Tijara Beach is een luxe accommodatie aan een privéstrand iets ten zuiden van Mombasa. De 4 luxe cottages zijn ondergebracht in de weelderige tuin en gebouwd op kliffen boven zee. U heeft daardoor een fraai uitzicht over de Indische Oceaan. De eigenaren Ian en Larissa zorgen ervoor dat het u aan niets ontbreekt tijdens uw verblijf. Tijdens de hete uren van de dag biedt het zwembad verkoeling. U kunt genieten van uitstekende maaltijden, of een massage- en/of schoonheidsbehandeling ondergaan. Tijara Beach heeft oog voor het milieu. Water wordt opgewarmd door zonne-energie, regenwater wordt zoveel mogelijk opgevangen. Met de lokale gemeenschap is een succesvol project opgezet.In de directe omgeving zijn diverse (water)sportmogelijkheden zoals duiken, snorkelen en golfen. De maaltijden en retourtransfers van/naar de luchthaven alsmede (lokale) drankjes, bier, huiswijn en diverse wandeltochtjes inclusief.

4 dagen
Vertrek: dagelijks
Reissom landarrangement vanaf € 525,- p.p.


Reissom landarrangement
Inbegrepen:
-3 Overnachtingen in een standaard kamer incl. ontbijt, lunch en diner
-Lokale drankjes, bier en huiswijn
-Snorkeluitstapjes en wandelingen
-Transfer luchthaven naar hotel v.v.
Niet inbegrepen
-Visumkosten ca. € 20,- p.p.
-Uitgaven van persoonlijke aard zoals fooien, drankjes en optionele excursies
-Annulerings- en reisverzekering

Toeslagen (vanaf):
Bij verblijf in de periode 03 januari t/m 05 april en 01 oktober t/m 31 oktober 2010: € 93,-p.p; bij verblijf in de periode 01 juli t/m 30 september 2010: € 204,-p.p.

Leopard Beach Resort & Spa is een uitstekend resort, gelegen direct aan het strand van de zuidkust van Mombasa. Dit resort heeft 158 kamers, die zijn verdeeld over verschillende categorieën en verspreid liggen in de tuin. Een greep uit de vele faciliteiten: meerdere restaurants waaronder het hoofdrestaurant Horizon en Nyama Choma, waar traditionele Afrikaanse gerechten worden geserveerd. Luieren kan in één van de vele lounges. De twee zwembaden zorgen voor verkoeling tijdens de hete uren van de dag. De Uzuri Spa biedt diverse massages en behandelingen. Bent u een fervent (water)sporter, dan zijn er ongekende mogelijkheden, waaronder duiken, snorkelen, wind- en kitesurfen, volleybal, tennissen en golfen. ‘s Avonds hoeft u zich niet te vervelen, want er worden regelmatig live optredens georganiseerd. Vindt u het prettig dat een accommodatie over vele faciliteiten beschikt, dan is Leopard Beach absoluut een goede keuze.

4 dagen
Vertrek: dagelijks
Reissom landarrangement vanaf € 259,- p.p.

Reissom landarrangement
Inbegrepen:

-3 Overnachtingen in een superiorkamer zeegericht incl. ontbijt en diner
-Transfer luchthaven naar hotel v.v.

Niet inbegrepen
-Visumkosten ca. € 20,- p.p.
-Uitgaven van persoonlijke aard zoals fooien, drankjes en optionele excursies
-Annulerings- en reisverzekering
Indien uw verblijf gedeeltelijk of geheel valt op of na 01 november 2010, dan zijn de prijzen voor het landarrangement op aanvraag.

Toeslagen (vanaf):
Bij verblijf in de periode 04 januari t/m 04 maart en 07 juli t/m 26 augustus 2010: € 105,-p.p; bij verblijf in de periode 05 maart t/m 02 april en 27 augustus t/m 31 oktober 2010: € 53,-p.p.

Bruidskorting: 50% korting voor de bruid. Prijzen en voorwaarden op aanvraag.  

Banana House & Wellness Centre ligt op Lamu-eiland in het plaatsje Shela. Dit  kleinschalige, elegante privé guesthouse heeft 13 kamers,wordt met veel passie  gerund door Banana en zijn vrouw Monika. Het huis is eenvoudig, maar sfeervol ingericht in Swahili-stijl en beschikt over meerdere zitjes en hangmatten, waarin u heerlijk kunt wegdromen. In de tropische tuin ligt het zwembad en op ca. 7 minuten loopafstand is het strand.
Iedereen die interesse heeft in o.a. yoga-, dans- en/of een basiscursus spiritualiteit, is ook hiervoor aan het juiste adres. Het verblijf is op basis van logies/ontbijt, echter de chefs kunnen op verzoek ook lunches en diners voor u bereiden. Het Banana House & Wellness Centre is geen sterrenhotel, maar een familiehuis waar service en persoonlijke benadering hoog in het vaandel staan.

4 dagen
Vertrek: dagelijks
Reissom landarrangement vanaf € 397,- p.p.

Reissom landarrangement
Inbegrepen:
-3 Overnachtingen incl. ontbijt
-Binnenlandse vlucht Nairobi - Lamu
-Transfer luchthaven naar hotel v.v.

Niet inbegrepen
-Visumkosten ca. € 20,- p.p.
-Uitgaven van persoonlijke aard zoals fooien, drankjes en optionele excursies
-Annulerings- en reisverzekering

 

 

 Indien uw verblijf gedeeltelijk of geheel valt op of na 01 november 2010, dan zijn de prijzen voor het landarrangement op aanvraag.

 

 

 

Terug