• Regenwoud, Guatemala & Belize

    Regenwoud, Guatemala & Belize

  • Mayaruïnes Yaxha

    Mayaruïnes Yaxha

  • Chaa Creek Lodge

    Chaa Creek Lodge

  • Kanoën in de jungle

    Kanoën in de jungle

  • Relaxen in Machaca Hill

    Relaxen in Machaca Hill

  • Coati, Belize

    Coati, Belize

  • Kanantik, Belize

    Kanantik, Belize

  • Strand bij Kanantik

    Strand bij Kanantik

 

Luxe natuurreis Guatemala en Belize

Deze rondreis door Guatemala en Belize brengt u in de tropische regenwouden in het noorden van Guatemala. U verbijft in een ecolodge en verkent de jungle en natuurlijk ook de Mayaruïnes van Tikal en Yaxha. Met een privé gids reist u door naar buurland Belize. Hier verblijft u midden in de jungle van Mountain Pine Ridge. Machaca Hill is de meest luxe lodge van Belize. Hier combineert u comfortabel relaxen met mooie excursies in de natuur.

Deze rondreis eindigt aan de tropische kust van Belize waar u verblijf in het luxe Kanantik. Hier vindt u een mix van actie, cultuur, natuur en relaxen. Een bezoek aan het Cockscomb Basin Jaguar Preserve mag beslist niet ontbreken.

Het is mogelijk om deze natuurreis te combineren met een langer verblijf in Guatemala. Door te verblijven in de koloniale stad Antigua of bij het Meer van Atitlán voegt u de Mayacultuur toe aan uw reis. Neem contact op met de experts van Thika Travel voor advies of een reisvoorstel op maat.

 
Vista Real, Guatemala

Dag 1, Guatemala-Stad

Aankomst in Guatemala-Stad. U wordt hartelijk welkom geheten en maakt kennis met uw gids. Hij brengt u naar uw hotel in een rustig deel van het centrum van Guatemala-Stad. In deze reis hebben wij geen vluchten vermeld en inbegrepen. Er zijn geen rechtstreekse vluchten naar Guatemala-Stad. U kunt vliegen met KLM via Mexico-Stad of met Iberia via Madrid. Omdat de tarieven behoorlijk verschillen, vermelden wij de vluchtprijzen bij het samenstellen van een reis op maat.

1 Overnachting in hotel Vista Real****, logies en ontbijt.

 Nitun Lodge

Dag 2-4, de jungle van Petén en Tikal

Transfer naar de luchthaven en vlucht naar Flores, in het noorden van Guatemala. Daarna een transfer naar de Nitun Lodge die mooi in de natuur is gelegen bij het Meer van Petén. Vanuit deze ecolodge verkent u de natuur in de Petén regio. Natuurlijk bezoekt u ook de beroemde Mayaruïnes van Tikal en de mooi gelegen Yaxha ruïnes.

3 Overnachtingen in de ecolodge Nitun***, volpension.

 Jungle Petén

Vanuit de Nitun Lodge maakt u met een gids een excursie naar Yaxha. Hier is de natuur weelderig en de Mayaruïnes zijn nog bijna ongerept. Vooral bij zonsonderganag is Yaxha adembenemend mooi.

Ook een privé dagtocht naar de ruïnes van de Mayastad Tikal is inbegrepen. Met een privé gids loopt u langs de indrukwekkende tempels. Vanaf de top van één van de piramides heeft u zicht op de tropische regenwouden die Tikal omringen.

Er is voldoende tijd om excursies te maken in het natuurreservaat Petén. Maak een junglewandeling of ga met een gids kanoën in het tropisch regenwoud.

 Chaa Creek Lodge

Dag 5-6, Chaa Creek in Belize

Uw volgende reisdoel tijdens deze natuurreis is Belize. Onderweg reist u door het tropisch regenwoud en brengt u een bezoek aan de verscholen Mayaruïnes van Xunantunich. Uw gids begeleidt u en legt uit wat u onderweg allemaal ziet. De dag eindigt in de Chaa Creek Lodge. Op dag 6 verkent u het natuurreservaat Mountain Pine Ridge en maakt u een tour naar de Mayaruïnes van Caracol. Deze zijn gelegen in het natuurreservaat, midden in het troipsch regenwoud. Met een gids maakt u hier een wandeling door het verleden toen de Maya's hier hun rituelen uitvoerden.

2 Overnachtingen in de Chaa Creek Lodge***, logies en ontbijt.

 Machaca  Hill Lodge, Belize

Dag 7-9, Machaca Hill

Transfer vanuit Chaa Creek naar Belize-Stad voor de vlucht naar Punta Gorda, in het zuiden van Belize. Na aankomst volgt de transfer naar de mooiste lodge in Belize: Belcampo Lodge. Deze lodge biedt een combinatie van relaxen, actie en een sublieme regenwoudbeleving. 

Tijdens uw verblijf zijn diverse excursies ter plaatse te boeken zoals een tocht per kano door het regenwoud, junglewandelingen met een expert gids en zelfs duiktochten voor de kust van Belize.

3 Overnachtingen in Belcampo Lodge*****, halfpension.

 Kanantik Lodge

Dag 10-12, Kanantik Maya Dream Package

U vliegt van Punta Gorda naar de airstrip Dangriga en krijgt een transfer naar de Kanantik Lodge. Hier geniet u deze dagen van het zogenaamde Maya Dream Package. Dit is een all-inclusive pakket waarbij niet alleen de maaltijden zijn inbegrepen maar ook verschillende tours onder leiding van een gids.

3 Overnachtingen in de Kanantik Lodge****, all-inclusive.

 Coati's

Verschillende tours zijn tijdens uw verblijf inbegrepen. Van kanotochten en speciale vogelsafar's tot snorkelen en duiken.

Ook een tocht naar het cockscomb Basin Jaguar Preserve is inbegrepen. Deze tocht is zeer de moeite waard en raden wij van harte aan. Dit is een schitterend natuurreservaat waar u kans hebt op het zien van zwarte brulapen, veel tropische vogelsoorten en - met veel geluk - een jaguar.

 Antigua

Dag 13, terugkeer of verlenging

Deze prachtige natuurreis eindigt vandaag met de transfer naar de airstrip van Dangriga en de vlucht naar Belize-Stad. Wilt u deze reis verlengen? Dat kan heel goed. Begint u de reis dan in Guatemala en bezoek eerst de koloniale stad Antigua of ga naar het Meer van Atitlán. Ook mogelijk: eerst Mexico bezoeken en daarna doorvliegen naar Guatemala.

Bel voor een advies over de beste reisroute, de mooiste natuurgebieden en Mayaruïnes, vluchtprijzen en -mogelijkheden. Wij stellen graag een reis op maat voor u samen.

 
 
 

Direct contact?

Bel onze experts

 
Bel:
NL  +31 (0)346-242526
BE  +32 (0)3-4511400
 
Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 17.00 uur.
 
Fax:
NL  +31 (0)346-242525
BE  +32 (0)3-2396479
 
E-mail:
NL  info@thika.nl
BE  info@thika.be
 
 

Post en bezoek

Adressen

 
Nederland:

Kerkplein 6
3628 AE Kockengen
(gem. Breukelen)

KvK: Utrecht 30131330
BTW: NL 95.28.131.B.01

 
België:

Pastoor Van de Wouwerstraat 2
2600 Berchem
(omg. Antwerpen)

Lic.: A 5753
BTW: BE 04.60.151.766

 

 
 

Nu geen tijd?

Wij bellen u

 

Vul uw gegevens hieronder in.

  •  
     
  •  
     
  • *
     
  •  
     
  • *
     
  • *
     
  • *
     
  • *
     
Verstuur
+31 (0)346-242526
Contact