• Humahuaca Gorge

    Humahuaca Gorge

  • Quebrada de Cafayate

    Quebrada de Cafayate

  • Witte wijn, Cafayate

    Witte wijn, Cafayate

  • Pre-Andes

    Pre-Andes

  • Zandwegen door de Andes

    Zandwegen door de Andes

  • Las Flechas Gorge

    Las Flechas Gorge

  • Canyon bji Salta

    Canyon bji Salta

 

Autorondreis Andes, Salta en Cafayate, Argentinië

Nergens in Argentinië zijn de landschappen zo indrukwekkend als in het noordwesten. Cardóncactussen van 8 meter hoog, kleurrijke Andesdorpjes en schilderachtige bergketens met bijzonder gevormde rotspartijen worden afgewisseld met koloniale steden zoals Salta, oude Incaruïnes en wijngaarden waar enkele topwijnen op biologische wijze geproduceerd worden. Door deze regio per huurauto te verkennen, bepaalt u zelf van welk uitzicht u het langst wilt genieten.

Tijdens deze reis beleeft u het koloniale Salta, de Andes bij Tilcara, de cactusvelden bij Cachi en de wijnregio Cafayate.

 
La Boca in Buenos Aires

Dag 1-3, Buenos Aires

Afhankelijk van de door u gekozen luchtvaartmaatschappij vliegt u naar Buenos Aires en komt u op dag 1 of 2 aan. U wordt welkom geheten en naar uw centraal gelegen hotel gebracht. Buenos is een prachtige stad waar veel te beleven is. Te voet kunt u de interessante delen van de stad verkennen. De tangowijk San Telmo is mooi en vooral op zondagen een aanrader omdat er dan veel tangoactiviteiten plaatsvinden.

2 Overnachtingen in hotel NH Florida***, logies en ontbijt.

 Tilcara, Humahuaca Gorge

Dag 4-5, Salta, Tilcara, Purmamarca

Transfer en vlucht naar Salta, in het noordwesten van Argentinië. Deze prachtige stad is het uitgangspunt voor uw selfdrive route door een adembenemende regio. Eerst rijdt u door een tropisch regenwoud naar het koloniale Purmamarca. Door de schilderachtige Humahuaca Gorge eindigt uw eerste dag in het mooie plaatsje Tilcara met het oude indianenfort Pucará de Tilcara. 

U heeft alle tijd om Tilcara te verkennen en door de schitterende Humahuaca Gorge te rijden. Het is een overweging waard om de Salinas Grandes - de enorme, uitgestrekte zoutvlaktes - te gaan bekijken, op 3 uur van Tilcara.

2 Overnachtingen in hotel Rincon de Fuego***, logies en ontbijt.

 Koloniale stad Salta

Dag 6-7, Salta

Via Jujuy rijdt u terug naar Salta en u kunt in de middag al deze koloniale stad gaan bekijken. Hier vindt u een van de mooiste kerken van Argentinië. Via een kabelbaan komt u op de Cerro San Bernardo dat een schitterend uitzicht biedt op Salta. Op uw vrije dag in Salta kunt u meerijden op de fantastische Tren a las Nubes, een adembenemend treintraject naar ruim 4200 meter hoogte. Een van de spectaculairste treinreizen in Zuid-Amerika.

2 Overnachtingen in hotel Solar de la Plaza*** of House of Jasmines****, logies en ontbijt.

 Met paard en wagen

Dag 8-9, Cachi en La Poma

Een schitterende tocht door het nationale park Los Cardónes met huizenhoge cactussen brengt u naar het vriendelijke Andesdorp Cachi. Onderweg geniet u van het hoogland en de uitzichten op met sneeuw bedekte Andesreuzen. Cachi is het uitgangspunt voor een dagtocht naar de onaangetaste Andesdorpen La Poma en Campo Negro. U volgt de Cachaqui rivier en stopt onderweg bij oude Incamolens.

2 Overnachtingen in het koloniale hotel El Cortijo** of La Merced del Alto****, logies en ontbijt.

 Wineresort, Cafayate

Dag 10-11, Cafayate wijnregio

De wijnstreek rond Cafayate is uw volgende reisdoel. Onderweg rijdt u door het onvoorstelbare mooie landschap van de Quebrada de las Flechas. Cafayate wordt ook wel de hoofdstad van de witte wijn genoemd, de bekendste is wel de Chardonnay Don David van Michel Torino. Een dagje heerlijk relaxen en natuurlijk wijnproeven.

2 Overnachtingen in hotel Los Sauces*** of het Wine Resort Cafayate***, logies en ontbijt.

 

Dag 12, Amaicha del Valle

Op een uur rijden ten zuiden van Cafayate liggen de ruïnes van Quilmes. Oude Incaterrassen die deels begroeid worden door cactussen. In de directe omgeving kunt u het Parque de los Menhires bezoeken. Amaicha del Valle is bekend vanwege het bijzondere privé museum met een gevarieerd assortiment keramische kunst van de familie Cruz.

1 Overnachting in hotel Altos Amaicha del Valle***, logies en ontbijt.

 Las Flechas

Dag 13, Salta-Buenos Aires

U rijdt via Cafayate terug naar Salta en levert de huurauto in op de luchthaven. Daarna vliegt u terug naar Buenos Aires voor een laatste overnachting in Argentinië.

Optioneel: om de reis in stijl af te sluiten kunt u 's avonds gaan genieten van een wervelende tangoshow, inclusief een typisch Argentijns diner (steak en rode wijn).

1 Overnachting in hotel NH Florida***, logies en ontbijt.

 

Dag 14-15, terugvlucht of verlenging

Transfer en vlucht terug naar Amsterdam/Brussel. Uiteraard is het mogelijk om deze reis te verlengen met de selfdrive naar San Juan door Dinosaurs Land of wat dacht u van een bezoek aan Uruguay?

De ultieme selfdrive, voor de echter avonturiers: volg de complete Ruta 40 en rij met uw huurauto van Salta naar Calafate!

Onze experts staan u graag te woord dus bel gerust voor advies of een reisvoorstel op maat.

 

 
 
 

Direct contact?

Bel onze experts

 
Bel:
NL  +31 (0)346-242526
BE  +32 (0)3-4511400
 
Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 17.00 uur.
 
Fax:
NL  +31 (0)346-242525
BE  +32 (0)3-2396479
 
E-mail:
NL  info@thika.nl
BE  info@thika.be
 
 

Post en bezoek

Adressen

 
Nederland:

Kerkplein 6
3628 AE Kockengen
(gem. Breukelen)

KvK: Utrecht 30131330
BTW: NL 95.28.131.B.01

 
België:

Pastoor Van de Wouwerstraat 2
2600 Berchem
(omg. Antwerpen)

Lic.: A 5753
BTW: BE 04.60.151.766

 

 
 

Nu geen tijd?

Wij bellen u

 

Vul uw gegevens hieronder in.

  •  
     
  •  
     
  • *
     
  •  
     
  • *
     
  • *
     
  • *
     
  • *
     
Verstuur
+31 (0)346-242526
Contact